Transport i Spedycja Całopojazdowa

Firma Waldemar Sp. z o.o. specjalizuje się w usługach transportow-spedycyjnych krajowych oraz międzynarodowych. W zakres naszej działalności wchodzą przewozy całopojazdowe, częściowe i paletowe. Oferujemy naszym klientom usługi najwyższej jakości dostosowane do indywidualnych potrzeb. Waldemar Sp. z o.o realizuje przewozy wszelkiego rodzaju ładunków w relacjach międzynarodowych i krajowych. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz bardzo dobrej pozycji w branży transportowo-spedycyjnej jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom profesjonalną obsługę, bezpieczeństwo powierzonych ładunków, terminowość dostaw oraz najwyższej jakości wykonanie każdego zlecenia. Stawki związane z usługami transportowymi są ustalane indywidualnie z każdym klientem, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować się do jego potrzeb. 

Transport w temperaturze kontrolowanej

Naszą specjalizacją jest transport w warunkach temperatury kontrolowanej. Długoletnie doświadczenie dało nam ogromna wiedzę praktyczną w tej gałęzi transportu. Dzięki nim wasz towar bezpiecznie i na czas dotrze do celu. Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, nasze usługi świadczymy w całej europie. Posiadając nowoczesny system nawigacji satelitarnej jesteśmy w stanie dotrzeć do najodleglejszych miejsc na naszym kontynencie.

Logistyka magazynowa

Firma Waldemar posiada nowoczesny magazyn w Rzepinie koło przejścia granicznego z Niemcami (Słubice, Świecko), woj. lubuskie. Lokalizacja tuż przy przejściu granicznym oraz bliskość głównych węzłów komunikacyjnych, (Poznań, Świecko) oraz skrzyżowanie z krajową 3 (Szczecin, Jelenia Góra), pozwalają na optymalizację kosztów i czasów dostaw do odbiorców. Pomieszczenia są ogrzewane i w pełni dostosowane do składowania towarów które wymagają specjalnego traktowania. Dodatkowo na potrzeby naszych klientów współpracujemy z krajowymi oraz zagranicznymi centrami logistycznymi dzięki czemu jesteśmy wstanie zorganizować obsługę towaru praktycznie w całej Europie.

Obsługa Celna

Bogate doświadczenie jakim może się poszczycić nasza firma we współpracy z Izbą Celną, zapewni Państwu szybkie i rzetelne dokonanie wszelakich zgłoszeń celnych Waszych towarów. Zapewniamy również pomoc w najbardziej złożonych i skomplikowanych zagadnieniach dotyczących odpraw celnych. Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo z zakresu odpraw celnych. Możemy Państwu zaoferować pełną obsługę eksportów i importów dla towarów przewożonych transportem drogowym, morskim i lotniczym. Oferujemy usługi związane z dokonywaniem odpraw celnych we wszystkich procedurach. Nasza firma oferuje również odprawy fiskalne w Niemczech.