Agencja Celna

Nasza firma posiada zezwolenie Izby Celnej na prowadzenie działalności z zakresu składu i magazynu celnego, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować pełną obsługę eksporterów i importerów, dla towarów przewożonych transportem drogowym, morskim i lotniczym. Bogate doświadczenie jakim może się poszczycić nasza firma we współpracy z Izbą Celną, zapewni Państwu szybkie i rzetelne dokonanie wszelakich zgłoszeń celnych Waszych towarów. Zapewniamy również pomoc w najbardziej złożonych i skomplikowanych zagadnieniach dotyczących odpraw celnych. Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo z zakresu odpraw celnych.

Możemy Państwu zaoferować pełną obsługę eksportów i importów dla towarów przewożonych transportem drogowym, morskim i lotniczym. Oferujemy usługi związane z dokonywaniem odpraw celnych we wszystkich procedurach. Nasza firma oferuje zabezpieczenia długów celnych oraz odprawy fiskalne w Niemczech.

Posiadamy pełne ubezpieczenie odpowiedzialności wynikającej z Kodeksu Cywilnego, Prawa Przewozowego i Konwencji CMR. Dodatkowo oferujemy Klientom ubezpieczenie mienia w transporcie krajowym i międzynarodowym z ekspresową dostawą towaru.

Obsługujemy następujące lotniska:

  • Amsterdam
  • Berlin
  • Frankfurt n/Menem.

Obsługujemy następujące porty:

  • Bremen
  • Hamburg